AVALON INVESTMENTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Podstawowe informacje

Olkuska 7

02-604 Warszawa (mokotów)

tel.: (22) 542 80 01

fax.: (22) 542 82 00

www.dommoderno.pl

NIP: 11328822121

Regon: 360121833

KRS: 0000530966 sprawdź online ›

wysokość kapitału zakładowego: 1 zł

O nas
Inwestorem jest Avalon Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Jest to spółka celowa, w której inwestorami są doświadczone firmy z rynku nieruchomości - Rolmex SA oraz Avalon Development Group Sp. z o.o.

W ramach dotychczasowej działalności spółki należące do Grupy Kapitałowej Rolmex SA zbudowały na warszawskim Mokotowie:

Budynek apartamentowo – biurowy przy ulicy Belgijskiej (poszczególne lokale były w pierwszych latach wynajmowane, a następnie sprzedane)

Budynek biurowo – usługowy przy ulicy Olkuskiej (w chwili obecnej w części budynku mieści się siedziba spółki Rolmex SA, a pozostała powierzchnia budynku jest wynajęta, całość budynku zarządzana jest przez spółkę Rezydencje Anin Sp. z o.o. (spółka zależna od Rolmex SA).


Spółka ma także doświadczenie w tzw. land developingu tzn. zakupie gruntu, zmianie jego przeznaczenia, przygotowaniu wszelkich niezbędnych projektów, a następnie sprzedaży.

Spółka Rezydencje Anin Sp. z o.o. zajmuje się także sprzedażą domów w Hiszpanii, dzięki czemu zyskała doświadczenie na rynkach zagranicznych i uzyskała dostęp do informacji o rozwiązaniach, które są tam stosowane.

Rolmex w ramach Grupy Kapitałowej ma także doświadczenie w budowie obiektów przemysłowych poprzez giełdową spółkę Indykpol SA, której jest większościowym akcjonariuszem.

Avalon Development Group Sp. z o.o., której wspólnikami są Tomasz, Konrad i Artur Romanowscy, zbudowała osiedle w usytuowanym blisko centrum Warszawy Wawrze, przy ulicy Poprawnej, pod nazwą Avalon Residence.


Miejsc pod nowe inwestycje wyszukujemy z niezwykłą starannością i decydujemy się jedynie na te, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. W Młochowie zakochaliśmy się od pierwszej wizyty. Zachęcamy do odwiedzenia tego urokliwego miejsca. Jesteśmy przekonani, że Państwu również przypadnie ono do gustu i uznają Państwo, że jest to Wasze miejsce na ziemi.
więcej › zwiń ›

Inwestycje

Dom Moderno

Dom Moderno

Adres: Kasztanowa , 05-831 Młochów mazowieckie

Deweloper: AVALON INVESTMENTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Status: z pozwoleniem na budowę

więcej ›

Logowanie do serwisu

x

Nie mam jeszcze konta