KONSTANS SP. Z O. O.

Podstawowe informacje

Przemysłowa 13

05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: 25 756-20-00

fax.: 25 756-20-13

http://konstans.com.pl/

NIP: 8220004866

Regon: 005186848

KRS: 0000160610 sprawdź online ›

wysokość kapitału zakładowego: 1 zł

Firma "KONSTANS" z siedzibą w Mińsku Mazowieckim jest jedną z większych, prężnie działających firm budowlanych. Jest w całości firmą prywatną, której właścicielem jest Konstanty Król.
Firma powstała w 1981 roku i od samego początku działa na rynku budowlanym nieprzerwanie do chwili obecnej.
Obecnie na rynku działa grupa firm pod nazwą KONSTANS prowadząca działalność w zakresie:
Generalny wykonawca robót budowlanych - "KONSTANS" Sp. z o.o.
Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych, zaopatrzenie budów oraz działalność developerska - PHU "KONSTANS".
Obrót nieruchomościami - PHU "KONSTANS" .
W dziedzinie wykonawstwa firma "KONSTANS" posiada ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym. Wśród ważniejszych realizacji są zarówno budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne jak i całe osiedla wraz z infrastrukturą towarzyszącą ( w przeciągu ostatnich 7 lat wybudowała i oddała do użytku kilka tysięcy lokali mieszkalnych) oraz obiekty biurowe, komunalne, hale składowe, szkoły i obiekty sportowe.

Przez szereg lat KONSTANS uzyskał wiele wyróżnień. Za przestrzeganie wysokich standardów moralnych Kapituła Programu Gospodarczo- Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej przyznała firmie KONSTANS kolejno w latach 2003, 2004 i 2005 prestiżowy tytuł: SOLIDNA FIRMA.

W 2006r. KONSTANS otrzymała srebrny certyfikat SOLIDNA FIRMA.Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych. Jako generalny wykonawca robót budowlanych, pragniemy zaproponować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż. Bazujemy na bogatym doświadczeniu oraz profesjonalizmie naszych pracowników, dzięki czemu zajmujemy na rynku pozycję, o jakiej marzą wszyscy ceniący się deweloperzy. Warszawa i okolice to tereny naszych działań. Jak wszyscy renomowani i godni polecenia deweloperzy, zapewniamy kompleksową i fachową obsługę na każdym etapie realizowanych przedsięwzięć budowlanych. Oferujemy wysokiej jakości, tanie mieszkania. Warszawa jest głównym obszarem realizacji naszych inwestycji. Sprzedajemy tanie mieszkania, które są w stanie zaspokoić potrzeby bardzo wymagających klientów. Posiadamy komfortowe i funkcjonalne mieszkania o wysokim standardzie. Sprzedajemy tanie mieszkania w dobrze skomunikowanych dzielnicach, takich jak Białołęka. Jeśli chcą kupić Państwo atrakcyjne, dobrze skomunikowane mieszkanie, Białołęka będzie trafnym wyborem! Mieszkanie Białołęka to nasza propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, zielone otoczenie, bezpieczeństwo oraz przestronne wnętrza. Jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie mieszkanie na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy jakość, której nie powstydziliby się najlepsi deweloperzy z Warszawy i całej Polski.
więcej › zwiń ›

Inwestycje

Wodociągowa

Wodociągowa

Adres: Wodociągowa , 05-070 Sulejówek mazowieckie

Deweloper: KONSTANS SP. Z O. O.

Status: z pozwoleniem na budowę

więcej ›

SPRAWNA II

SPRAWNA II

Adres: Sprawna , 03-147 Warszawa (białołęka) mazowieckie

Deweloper: KONSTANS SP. Z O. O.

Status: z pozwoleniem na budowę

więcej ›

Osiedle pod Dębami

Osiedle pod Dębami

Adres: Borkowska , 04-853 Warszawa (wawer) mazowieckie

Deweloper: KONSTANS SP. Z O. O.

Status: z pozwoleniem na budowę

więcej ›

Warszawskie Przedmieście

Warszawskie Przedmieście

Adres: Warszawskie Przedmieście , 05-300 Mińsk Mazowiecki mazowieckie

Deweloper: KONSTANS SP. Z O. O.

Status: z pozwoleniem na budowę

więcej ›

Logowanie do serwisu

x

Nie mam jeszcze konta