Opis inwestycji / przedsięwzięcia deweloperskiego

RUBIKON RESIDENCE – PRZESTRZEŃ WOLNA OD OGRANICZEŃ

LOKALIZACJA

Rubikon Residence etap II to kontynuacja projektu mieszkaniowego rozpoczętego w ubiegłym roku pod tą samą nazwą. Budynki są wznoszone w rejonie ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe – w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna. Będzie to ekskluzywna zabudowa, skierowana do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Tak jak i w pierwszym etapie wybór lokalizacji dla tego projektu nie był przypadkowy, bowiem ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem. Ten rejon Warszawy łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Chcieliśmy właśnie w tym miejscu zaproponować Klientom możliwość zamieszkania we własnym idealnym mieszkaniu. Na parterze proponujemy państwu mieszkania z dużymi ogródkami, co daje Wam możliwość czerpania z walorów otaczającej zewsząd zieleni.

Z ulicy Bluszczańskiej, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija do wszelkich atrakcji w centrum stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantuje wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody. Prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.

ARCHITEKTURA

W drugim etapie budowy Osiedla będziemy realizować kolejny budynek w którym zaproponujemy 51 wyjątkowych lokali mieszkalnych.

W budynku znajdą się poszukiwane mieszkania dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, a także mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72 m2. Zaoferujemy również mieszkania 4 pokojowe o metrażu od 88-102 m2. Wszystkie mieszkania będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań zaprojektowano przestronny pokój dzienny, duże sypialnie, otwartą kuchnię, łazienkę, oraz w większości mieszkań garderoby. Wysokość lokali na kondygnacjach od parteru do drugiego pierwszego piętra to 2,7 m. Wokół budynku proponujemy zagospodarowanie terenu zielonym ogrodem, na który prowadzić będą wyjścia z budynku. Wszystko przemyślane w najdrobniejszym detalu. Projektując układ tych mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne, rozwiązania zapewniające wysoki komfort życia i bezpieczeństwa dla przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków podkreślamy szlachetnymi elementami dekoracyjnymi, zaś zaprojektowane duże przestronne okna doskonale doświetlą mieszkania i dodadzą im przestrzeni. Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą ciszyć się swobodą życia we własnym idealnym mieszkaniu.

PRZESTRZEŃ WOLNA OD OGRANICZEŃ

Elementem, który w przypadku Rubikon Residence zasługuje na szczególną uwagę jest kondygnacja dachowa. To drugie piętro gdzie umieściliśmy mieszkania szczególnych rozmiarów i o szczególnej wysokości, które z pewnością pozwolą w pełni cieszyć się swobodą życia w tym miejscu. To przestrzeń, w której możecie Państwo odpocząć i zregenerować siły korzystając przepięknych otaczających budynek widoków. Nasi projektanci na etapie opracowywania projektu domów zwrócili szczególną uwagę na przystosowanie ostatniej kondygnacji do tych właśnie celów.

TERMINY REALIZACJI

Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2015 r.,

Zakończenie budowy: IV kwartał 2016 r.,

PODSUMOWANIE

RUBIKON RESIDENCE TO:

kameralna zabudowa – budynek z 51 mieszkaniami;
mieszkania w powierzchni od 38 do 102 mkw,
w części podziemnej budynku znajdzie się garaż na samochody,
na parterze mieszkania z ogródkami o powierzchni do 110 mkw,
nowoczesna architektura i elegancka forma,
wysoki standard wykończenia,
komfort i bezpieczeństwo.
więcej › zwiń ›

Zobacz inwestycję na mapie

Środki ochrony nabywcy

Deweloper nie jest zobowiązany do stosowania środków ochrony nabywcy

TABLICA INFORMACYJNA

BUDOWA: sd

POZWOLENIE NR: test

NADZÓR BUD.:

INWESTOR:

WYKONAWCY:

KIER. BUDOWY:

KIER. ROBÓT:

INSP. NADZ:

PROJEKTANCI:

Księgi wieczyste

  • księga wieczysta gruntu
    KW nr WA2M / 00185791 / 2 sprawdź ›
  • księga wieczysta gruntu
    KW nr WA2M / 00185424 / 9 sprawdź ›

Logowanie do serwisu

x

Nie mam jeszcze konta