jak założyć konto - instrukcja

Jak założyć profil dewelopera w serwisie KRPD.pl, bezpłatnie zaprezentować inwestycje, publikować prospekty informacyjne w wersji elektronicznej oraz prowadzić rejestr doręczeń prospektów informacyjnych zgodnie z Ustawą deweloperską bez konieczności zgłaszania bazy danych do GIODO.

 

1. Zarejestruj się jako deweloper!

Wejdź na KRPD.pl i kliknij w link "zarejestruj się" dostępny w prawej górnej części ekranu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po pojawieniu się okna z wyborem rodzaju rejestracji wybierz opcję "Zarejestruj się jako deweloper".

 Wybierz rodzaj prowadzonej działalności. Jeśli posiadasz osobowość prawną wybierz opcję "Wpis do KRS", a następnie podaj dane osoby rejestrującej konto. Może nią być osoba umocowana w statucie Spółki lub pełnomocnik. W przypadku pełnomocnika należy załączyć skan pełnomocnictwa, którego wzór jest gotowy do pobrania.

 

 

Podaj nr KRS Spółki lub nr ewidencji gospodarczej (os. fizyczne), a następnie kliknij przycisk rejestracji i odbierz mail z linkiem aktywacyjnym,

 

 

po którym zostaniesz przekierowany na ekran edycji profilu w bazie KRPD. Formularz rejestracyjny jest zintegrowany z KRS, dzięki czemu KRPD.pl zaciąga podstawowe dane, a rejestracja przebiega znacznie szybciej. Sprawdź poprawność danych oraz uzupełnij brakujące pola.

 

   

2. Aktywuj konto

Po uzupełnieniu danych rejestracyjnych Twoje konto nie jest jeszcze widoczne dla Klientów. W tym celu kliknij "Zgłoś profili do publikacji". Moderatorzy KRPD.pl sprawdzą poprawność danych i aktywują nowy profil. Do czasu opublikowania profilu, jak i wtedy gdy Twoje dane będą już widoczne w serwisie, możesz rozpocząć dodawanie prowadzonych przez Ciebie inwestycji.

 

 

3. Wypełnij formularz dodawania inwestycji

W panelu, kliknij w opcję "Dodaj inwestycję / przedsięwzięcie deweloperskie" aby przejść do odpowiedniego formularza. Podaj opis, adres inwestycji, uzupełnij zdjęcia, tablicę informacyjną oraz informacje o stosowanych środkach ochrony nabywcy dla prowadzonej inwestycji. Podanie pełnych danych jest bardzo ważne!

 

 

Inwestycje, które są w pełni uzupełnone będą promowane w wynikach wyszukiwania oraz lepiej postrzegane przez potencjalnych Klientów.

 

 

 

4. Dodaj prospekt informacyjny

 

 

Na ekranie inwestycji dostępna jest opcja "Dodaj prospekt informacyjny". Jeśli dodajesz prospekt dla pierwszej inwestycji pojawi się ekran informacyjny wraz ze wzorem umowy na prowadzenie rejestru doręczeń. Pobierz go, wydrukuj, a następnie prześlij 2 egzemplarze na wskazany adres.

 

 

Po przesłaniu podpisanej umowy, otrzymasz własny adres URL, pod którym prezentowane będą Twoje przedsięwzięcia deweloperskie wraz z prospektami informacyjnymi. Odtąd możesz dodawać prospekty informacyjne, aneksy, załączniki oraz zmiany, których publikacja oraz doręczenia będą odnotowywane w rejestrze.

 

 

 

5. Od teraz KRPD prowadzi kompleksową statystkę pobrań prospektów informacyjnych

Teraz nie musisz już martwić się ciążącymi na Tobie obowiązkami w zakresie prowadzenia rejestru doręczeń, zgłaszania bazy do GIODO, kwestiami bezpieczeństwa czy też konsekwencjami nieskutecznego doręczenia prospektu, aneksu czy załącznika.

 

 

 

6. Twój prospekt informacyjny jest już on-line

Dodany prospekt informacyjny jest już dostępny z poziomu strony opisującej przedsięwzięcie deweloperskie.

 

 

Prospekt przygotowany jest w formie elektronicznej książki wykonanej w sposób uniemożliwiający jego modyfikację (zamknięty plik typu .swf). Poszczególne pliki stanowiące np. kolejne załączniki do prospektu informacyjnego dodawane są chronologicznie.

 

 

Serwis KRPD.pl odnotowuje każde doręczenie prospektu osobom zainteresowanym Twoim przedsięwzięciem.

 

 

Teraz nie musisz się już martwić ciążącymi na Tobie obowiązkami w zakresie prowadzenia rejestru doręczeń, kosztami listów poleconych, koniecznością zgłaszania bazy do GIODO, kwestiami bezpieczeństwa czy też konsekwencjami nieskutecznego doręczenia prospektu, aneksu czy załącznika.

 

Logowanie do serwisu

x

Nie mam jeszcze konta